Biuro księgowe Wrocław, obsługa kadrowa, biura rachunkowe, usługi rachunkowe, usługi księgowe, rachunkowość, Wrocław

 Podstawowym celem  naszej działalności jest rzetelne prowadzenie ksiąg oraz dostarczanie Klientom właściwego obrazu sytuacji majątkowej i finansowej ich przedsiębiorstw.

 

 Wiedza zdobyta na studiach, ukończone liczne kursy z zakresu rachunkowości i podatków, a także
20 letnia praktyka w zawodzie księgowego pozwala nam na prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

 W naszym biurze, każdy klient, bez względu na rozmiar firmy, czy rodzaj działalności, jest traktowany indywidualnie.

 

Potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat nr 4414/2003 wydany przez Ministerstwo Finansów RP, na podstawie którego posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

 

 Działalność biura HABEO jest ubezpieczona obowiązkowym ubezpieczeniem OC.

 

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

 

Biuro rachunkowe Habeo oferuje usługi z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych.  Dla naszych klientów sporządzamy sprawozdania finansowe i  inne sprawozdania wymagane przez Główny Urząd Statystyczny. Zajmujemy się prowadzeniem rejestru sprzedaży, opracowywaniem i przekazywaniem do Urzędu Skarbowego deklaracji i informacji podatkowych. Wszystkie dokumenty są sprawdzane przez naszych fachowców pod względem formalnym i merytorycznym. W razie potrzeby sporządzamy również raporty niestandardowe dla banków i zarządu.  Z naszą pomocą prowadzenie księgowości będzie jeszcze łatwiejsze.

 

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

 

Usługi naszego biura rachunkowego są również skierowane do wszystkich podatników, którzy mają obowiązek prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (KPIR) oraz ewidencji ryczałtu. Księga przychodów i rozchodów to skomplikowana forma rozliczeń podatkowych, która wymaga orientacji w księgowości. Oferujemy prowadzenie ewidencji dokumentów KPIR, ewidencjonowanie środków trwałych oraz sporządzanie wszystkich niezbędnych rejestrów, deklaracji i informacji podatkowych. Pilnujemy ważnych dat, aby w ten sposób, nasi klienci nie musieli martwić się o kwestie formalne.

 

Prowadzenie ewidencji ryczałtowej

 

W zakresie prowadzenia ewidencji ryczałtowej, zapewniamy rzetelne prowadzenie ewidencji przychodów oraz innych ewidencji dla celów podatku dochodowego. Sporządzamy wykazy środków trwałych i wartości niematerialnych.

 

Obsługa kadrowo-płacowa

 

Biuro rachunkowe Habeo we Wrocławiu to dobre rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy wiedzą, że obsługa kadr i płac powinna być prowadzona z odpowiedni dokładnością i precyzją. Oferujemy pełną obsługę firmy z zakresu usług księgowych. Prowadzimy akta osobowe, przygotowujemy umowy cywilno-prawne i dokumenty niezbędne przy zawieraniu stosunku pracy. Ułatwiamy zarządzanie przedsiębiorstwem, tworząc listy płac oraz zajmując się opłacaniem składek ZUS.

 

Współpraca z biurem rachunkowym Habeo to powierzenie księgowości w dobre ręce.